سه شنبه, 19 تیر 1397 11:22

آشنایی کلی با متد تدریس آواز و صداسازی (پاپ - سنتی)

norouzi vocal 1در دوره صداسازی ،افرادی که علاقه به خوانندگی در موسیقی سنتی و نیز پاپ و تلفیقی دارند میتوانند حضور یابند.

.....

دوره ی صداسازی علاقه مندان به بخش سنتی معمولا شش ماه میباشد که باز هم بستگی به مقدار عیوب و قدرت یادگیری و تفهیم مطالب دارد که ممکن هست بیشتر و یا کمتر از زمان متعادل گردد و در حین صداسازی (تحریر ایرانی و تکنیک های صدا) در صورت لازم به تصانیف ها صرفا جهت استفاده از تکنیک های گفته شده پرداخته و باز اگر لازم باشد ردیفهای آوازی را با تفکر پرورش خواننده(نه فقط آموزش) شروع خواهیم کرد که زمان آن نامشخص میباشد. سپس دوره ی عالی و تلفیق شعر و موسیقی و غیره را در خدمت عزیزان هستیم.

.....

هنرجویانی که علاقه به بخش پاپ دارند یک دوره ی سه الی شش ماهه با آموزش تکنیک ها و روش صحیح خوانی و نیز استفاده ی آنها در آهنگ های مناسب را در خدمت عزیزان هستیم..این عزیزان اگر مایل به یادگیری تحریر ایرانی باشند با توجه به شرایط لازم و زیرساختی تحریر ایرانی ،میتوانند در این دوره حضور یابند و نیز آن را در ملودی استفاده نمایند.

اصل کار صداسازی بر اساس تشخیص عیب و درستی ها و نیز تجویز تکنیک لازم برای آن عیب (ممکن هست برای افراد متفاوت باشد) و در آخر همراه بودن با هنرجو در حین اعمال تکنیک ها در طول دوره استوار است.

 

خواندن 1116 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 20 تیر 1397 19:07